Notebook Bag Natec Oryx 15.6" Black

790,00 ден.   Спореди

LAPTOP BAG 15,6''
-2 zippered compartments: notebook, documents
- adjustable laptop security belt
- detachable shoulder belt with cushion and length adjustment
-outside material: N...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 932,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LAPTOP BAG 15,6''
-2 zippered compartments: notebook, documents
- adjustable laptop security belt
- detachable shoulder belt with cushion and length adjustment
-outside material: Nylon 600D
-Trolley system allow to fix bag on luggage trolley
- laptop compartment dimensions*: 39 x 30 x 48 cm (15,6)

Дијагонала 15.6'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка