Notebook Bag Natec Boxer 17.3" Black

1.590,00 ден.   Спореди

NATEC BOXER - high-quality notebook bag:
- Stiffened design assuring your notebook safety,
- Convenient, double strengthened handle,
- Twill nylon external strength cover,
- Air-ce...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.590,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.721,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NATEC BOXER - high-quality notebook bag:
- Stiffened design assuring your notebook safety,
- Convenient, double strengthened handle,
- Twill nylon external strength cover,
- Air-cell notebook protector,
- Adjustable notebook securing belt,
- Durable handle,
- Arm belt with adjustable length,
- 3 bag parts: notebook, document case, gadgets,
- Trolley & suitcase holder,

Дијагонала 17.3" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка