Notebook Backpack Natec Dromader 2 15.6" Black

1.390,00 ден.   Спореди

NATEC DROMADER 2 - notebook backpack:
Max notebook screen size: 15,6
Type of outside material: Nylon
Weight of product: 950 g


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.390,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.521,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NATEC DROMADER 2 - notebook backpack:
Max notebook screen size: 15,6
Type of outside material: Nylon
Weight of product: 950 g

Дијагонала 15.6'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка