Notebook Asus U43SD-WX031V - Intel Huron River i5 2410M/4GB/500GB/(BAMBOO, w/BAG)

49.990,00 ден.   Спореди

ASUS U43SD-WX031V (BAMBOO, w/BAG) - Intel Huron River i5 2410M (2.3GHz/3M, TurboBoost) CPU, nVidia GeForce GT520M 1GB DDR3 w/Optimus Technology VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, Web ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 49.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS U43SD-WX031V (BAMBOO, w/BAG) - Intel Huron River i5 2410M (2.3GHz/3M, TurboBoost) CPU, nVidia GeForce GT520M 1GB DDR3 w/Optimus Technology VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, Web Camera, Bluetooth 2.1, Battery 8cell 5600, Intel HM65, 3xUSB (1xUSB 3.0), Optimus switchable, HDMI,

Онборд графичка no
Рам капацитет 4 GB
Капацитет 500 GB
Интегрирана веб камера yes
Процесор технологија Core i5
Дијагонала 14" Inches
Модел на графичка картичка GT520M
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка