NOTEBOOK ACER AS4752-2333G320

NOTEBOOK ACER AS4752-2333G320

19.990,00 ден.   Спореди

NOTEBOOK ACER AS4752-2333G320, BLACK, 14,1", Intel® Core™ i3-2330, Intel® HD Graphics 3000, 3GB DDR3, 320GB HDD, DVD-RW, 2xUSB, CR 5in1, Camera, HDMI, Bluetooth, Gigabit Ethernet, Linux


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NOTEBOOK ACER AS4752-2333G320, BLACK, 14,1", Intel® Core™ i3-2330, Intel® HD Graphics 3000, 3GB DDR3, 320GB HDD, DVD-RW, 2xUSB, CR 5in1, Camera, HDMI, Bluetooth, Gigabit Ethernet, Linux

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка