NOSTALGIE - рачен часовник

7.021,00 ден.   Спореди

Автоматскиот часовник со ремен направен од вистинска кожа со крокодилски дизајн веднаш ве привлекува. Покрај времето покажува и втора временска зона, статус на батерија, ден и датум. Стакленото дно го...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.021,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Автоматскиот часовник со ремен направен од вистинска кожа со крокодилски дизајн веднаш ве привлекува. Покрај времето покажува и втора временска зона, статус на батерија, ден и датум. Стакленото дно го овозможува погледот на механизмот на часовникот накитен со 33 украси.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка