Nonino Friulana Grappa

920,00 ден.   Спореди

Производител: Pernod Ricard
Шифра на производ: 351171
UPC: 8002092011034
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 43
Потекло : Италија
Категорија : Ракија


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 920,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Pernod Ricard
Шифра на производ: 351171
UPC: 8002092011034
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 43
Потекло : Италија
Категорија : Ракија

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи