Nobilo Orca Bay Sauvignon Blanc

830,00 ден.   Спореди

Производител: Gebr. Heinemann
Шифра на производ: 351039
UPC: 9414498400005
Волумен [ml] : 750
Берба : 2009
ALC [%/vol] : 12
Потекло : Нов зеланд - Marlborough
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 830,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Gebr. Heinemann
Шифра на производ: 351039
UPC: 9414498400005
Волумен [ml] : 750
Берба : 2009
ALC [%/vol] : 12
Потекло : Нов зеланд - Marlborough
Категорија : Совињон бланк

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи