nJoy Travelion 10"-12" Notebook Sleeve Black

nJoy Travelion 10"-12" Notebook Sleeve Black

389,00 ден.   Спореди

Travelion Sleeve for Tablet PC / Netbook 10-12" , Air mesh & EVA Base, 2 Interior Pockets, Black Color


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 389,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Travelion Sleeve for Tablet PC / Netbook 10-12" , Air mesh & EVA Base, 2 Interior Pockets, Black Color

Дијагонала 12.1" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка