nJoy PWPS-050P00S-BE01B 500W

1.368,00 ден.   Спореди

500 SIT Real Power / ATX12V2.3 / PFC Passive / Connectors: 3x SATA, 1x 6pin + 2 PCI-e, 1x MB 20+4pin, 1 x 4pin+12V, 1 x 4pin Molex / 120mm Fan / Retail


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.368,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


500 SIT Real Power / ATX12V2.3 / PFC Passive / Connectors: 3x SATA, 1x 6pin + 2 PCI-e, 1x MB 20+4pin, 1 x 4pin+12V, 1 x 4pin Molex / 120mm Fan / Retail

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка