nJoy PWPS-050A00R-BE01B 500W

2.809,00 ден.   Спореди

500W RGE real Power / ATX12V2.3 / PFC Active / Connectors: 5x SATA, 3x PATA, 2x PCI-e 6+2pin, 1x MB 20+4pin, 1x CPU 4+4pin +12V / 50cm sleeved cables / 120mm Ultra Low Noise Fan with Auto Speed Contro...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.809,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


500W RGE real Power / ATX12V2.3 / PFC Active / Connectors: 5x SATA, 3x PATA, 2x PCI-e 6+2pin, 1x MB 20+4pin, 1x CPU 4+4pin +12V / 50cm sleeved cables / 120mm Ultra Low Noise Fan with Auto Speed Control & max 21dB / Protections : OVP & UVP & SCP & OTP & OPP / Retail with 1,5M power cord included

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка