nJoy BP156 Notebook Backpack up to 16" Polyester

1.377,00 ден.   Спореди

BP156 Backpack for Notebooks up to 16", Stylish 600D T-Will Polyester, 2 Front Pockets for Accessories, Special designed interior Pocket with Zipper for Charger & Mouse and several other Pockets + 1 S...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.377,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BP156 Backpack for Notebooks up to 16", Stylish 600D T-Will Polyester, 2 Front Pockets for Accessories, Special designed interior Pocket with Zipper for Charger & Mouse and several other Pockets + 1 Side Air Mesh Pocket, Dark Black Color

Дијагонала 16" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка