nJoy 500W

1.015,00 ден.   Спореди

500W / ATX12V2.3 / Connectors: 3x SATA, 1x PATA, 1x 6+2pin PCI-e, 1x FDD, 1x MB 20+4pin, 1x CPU 4pin +12V / 35cm cables / 120mm Fan / Protections : OVP & UVP & SCP & OPP / Bulk + 1,2M power cord


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.015,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


500W / ATX12V2.3 / Connectors: 3x SATA, 1x PATA, 1x 6+2pin PCI-e, 1x FDD, 1x MB 20+4pin, 1x CPU 4pin +12V / 35cm cables / 120mm Fan / Protections : OVP & UVP & SCP & OPP / Bulk + 1,2M power cord

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка