NITRO+ RX 480 OC 4G GDDR5, 1306MHz (1266MHz)/ 1750MHz, DUAL HDMI/ DVI-D/ DUAL DP, w/BP

14.990,00 ден.   Спореди

PCX PCX PCX PCX PCX PCX PCX NITRO+ RX 480 OC 4G GDDR5, 1306MHz (1266MHz)/ 1750MHz, DUAL HDMI/ DVI-D/ DUAL DP, w/BP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 14.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PCX PCX PCX PCX PCX PCX PCX NITRO+ RX 480 OC 4G GDDR5, 1306MHz (1266MHz)/ 1750MHz, DUAL HDMI/ DVI-D/ DUAL DP, w/BP

Рам капацитет 4 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка