NITRO R7 370X OC 2G GDDR5, 256bit, DVI-I, DVI-D, HDMI, DP

9.690,00 ден.   Спореди

PCX PCX PCX PCX PCX PCX PCX NITRO R7 370X OC 2G GDDR5, 256bit, DVI-I, DVI-D, HDMI, DP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 9.690,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PCX PCX PCX PCX PCX PCX PCX NITRO R7 370X OC 2G GDDR5, 256bit, DVI-I, DVI-D, HDMI, DP

Рам капацитет 2 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка