NITEK KANA AQUA SELECT-SHARK-B15

NITEK KANA AQUA SELECT-SHARK-B15

399,00 ден.   Спореди

БОКАЛ ЗА ВОДА SO FILTER КАПАЦИТЕТ 2.5Л РОК НА УПОТРЕБА НА ПАТРОН 6 НЕДЕЛИ ИЛИ 150Л ВОДА


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БОКАЛ ЗА ВОДА SO FILTER КАПАЦИТЕТ 2.5Л РОК НА УПОТРЕБА НА ПАТРОН 6 НЕДЕЛИ ИЛИ 150Л ВОДА

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка