Niobium Minitower Case, W/out PS, 2x USB 2.0 + Audio + Mic, Kensington Lock, Metallic Grey Color

1.217,00 ден.   Спореди

Niobium Minitower Case, W/out PS, 2x USB 2.0 + Audio + Mic, Kensington Lock, Metallic Grey Color


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.217,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Niobium Minitower Case, W/out PS, 2x USB 2.0 + Audio + Mic, Kensington Lock, Metallic Grey Color

Уреди за напојување No Supply W
Тип на куќиште Mini
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка