NINTENDO WII U BASIC PACK WHITE

NINTENDO WII U BASIC PACK WHITE

18.999,00 ден.   Спореди

ИГРАЧКА КОНЗОЛА КАПАЦИТЕТ : 8 GB. ВО КОМПЛЕТ : WII U GAMEPAD / WII U AC-АДАПТЕР / АС АДАПТЕР / HDMI КАБЕЛ -1,5 М. Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ИГРАЧКА КОНЗОЛА КАПАЦИТЕТ : 8 GB. ВО КОМПЛЕТ : WII U GAMEPAD / WII U AC-АДАПТЕР / АС АДАПТЕР / HDMI КАБЕЛ -1,5 М. Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка