NINTENDO DSLITE HW PINK

4.990,00 ден.   Спореди

ТЕЛЕВИЗИСКА ИГРА
2 ЕКРАНА 260 000 БОИ
ГЛАСОВНО ПРЕПОЗНАВАЊЕ
LI-ON БАТЕРИЈА
БЕЖИЧНА ВРСКА ПРЕКУ WI-FI
Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.990,00 ден.

пред 6 години

Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 8.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ТЕЛЕВИЗИСКА ИГРА
2 ЕКРАНА 260 000 БОИ
ГЛАСОВНО ПРЕПОЗНАВАЊЕ
LI-ON БАТЕРИЈА
БЕЖИЧНА ВРСКА ПРЕКУ WI-FI
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка