NIKON S3100 Дигитален фотоапарат Сребрен СET

5.490,00 ден.   Спореди

14.1 Megapixels (4320 x 3240)
1280 x 720p (30fps) HD Video
5x Optical Zoom
2,7” LCD Display
SD/SDHC/SDXC Card Support
EN-EL19 Lithium-Ion Battery
ISO 80 - 3200
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


14.1 Megapixels (4320 x 3240)
1280 x 720p (30fps) HD Video
5x Optical Zoom
2,7” LCD Display
SD/SDHC/SDXC Card Support
EN-EL19 Lithium-Ion Battery
ISO 80 - 3200
USB, Video Out
+ Торбичка и Картица SD 4GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка