Nikon Dig D7000 SET (18-105VR)

70.990,00 ден.   Спореди

Шифра 11450 - Nikon Dig D7000 SET (18-105VR)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 70.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 11450 - Nikon Dig D7000 SET (18-105VR)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка