Nikon D5000 D-SLR Black

Nikon D5000 D-SLR Black

38.465,00 ден.   Спореди

Nikon D5000 D-SLR Black, 12.3 Megapixels, Shooting at HD , HDMI , 4 Frames per second , 19 Auto-exposure scene modes , SD-SDHC , 18-55 mm + 18-200 , Litihium-ion battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 38.465,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon D5000 D-SLR Black, 12.3 Megapixels, Shooting at HD , HDMI , 4 Frames per second , 19 Auto-exposure scene modes , SD-SDHC , 18-55 mm + 18-200 , Litihium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка