Nikon D5000 D-SLR Black SET (18-55mmVR+55-200mm VR),12.3 Megapixels

Nikon D5000 D-SLR Black SET (18-55mmVR+55-200mm VR),12.3 Megapixels

38.853,00 ден.   Спореди

Nikon D5000 D-SLR Black SET (18-55mmVR+55-200mm VR),12.3 Megapixels, D-Movie 1280x720, HDMI connectivity, 2.7" LCD, ISO 6400, Lithium-ion battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 38.853,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon D5000 D-SLR Black SET (18-55mmVR+55-200mm VR),12.3 Megapixels, D-Movie 1280x720, HDMI connectivity, 2.7" LCD, ISO 6400, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка