Nikon D3100 D-SLR Black SET (18-55mm)+NIKON BAG,14.2 Megapixels

Nikon D3100 D-SLR Black SET (18-55mm)+NIKON BAG,14.2 Megapixels

21.990,00 ден.   Спореди

Nikon D5000 D-SLR Black SET (18-55mm),12.3 Megapixels, D-Movie 1280x720, HDMI connectivity, 2.7 LCD, ISO 6400, Lithium-ion battery Фотоапарати Nikon www.set.mk 46159 11240 Nikon D5000 D-SLR Black SET ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon D5000 D-SLR Black SET (18-55mm),12.3 Megapixels, D-Movie 1280x720, HDMI connectivity, 2.7 LCD, ISO 6400, Lithium-ion battery Фотоапарати Nikon www.set.mk 46159 11240 Nikon D5000 D-SLR Black SET (18-55mm),12.3 Megapixels 700 18 nemaNikon D3100 D-SLR Black SET (18-55mm) + NIKON BAG + SD 4GB,14.2 Megapixels, D-Movie Full HD 1920x1080, 1280x720, HDMI connectivity, 3.0 LCD display, ISO 12800, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка