Nikon COOLPIX S9100 Red

Nikon COOLPIX S9100 Red

12.490,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX S9100 Red, 12.2 Megapixels, wide 25mm, 17x optical zoom, Full HD video 30fps, HDMI connectivity, 3.0" LCD, ISO 3200, Lithium-ion battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX S9100 Red, 12.2 Megapixels, wide 25mm, 17x optical zoom, Full HD video 30fps, HDMI connectivity, 3.0" LCD, ISO 3200, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка