Nikon COOLPIX S8200 Black

Nikon COOLPIX S8200 Black

15.490,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX S8200 Black, 16.1 Megapixels, wide 25mm, 14x optical zoom, Full HD video 30fps, HDMI connectivity, ISO 3200, 3.0" LCD display, Lithium-ion battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX S8200 Black, 16.1 Megapixels, wide 25mm, 14x optical zoom, Full HD video 30fps, HDMI connectivity, ISO 3200, 3.0" LCD display, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка