NIKON COOLPIX S3000 GREEN

5.720,00 ден.   Спореди

ДИГИТАЛЕН ФОТОАПАРАТ
12,0 МЕГАПИКСЕЛА (1/2,3CCD)
4Х ОПТИЧКИ ЗУМ
2,7(6,7СМ) ДИСПЛЕЈ
СУПЕР ТЕНКО МЕТАЛНО ТЕЛО (17,5ММ)
ВИДЕО ЗАПИС СО ЗВУК (640Х480)
СЛОТ ЗА SD МЕМОРИСКА К...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.720,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ДИГИТАЛЕН ФОТОАПАРАТ
12,0 МЕГАПИКСЕЛА (1/2,3CCD)
4Х ОПТИЧКИ ЗУМ
2,7(6,7СМ) ДИСПЛЕЈ
СУПЕР ТЕНКО МЕТАЛНО ТЕЛО (17,5ММ)
ВИДЕО ЗАПИС СО ЗВУК (640Х480)
СЛОТ ЗА SD МЕМОРИСКА КАРТИЧКА
LI-ION БАТЕРИЈА + ПОЛНАЧ
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка