Nikon COOLPIX S30 blue

Nikon COOLPIX S30 blue

4.790,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX S30 blue, Waterproof and shockproof, 10.1 Megapixels, 3x optical zoom, HD video, ISO 1600, Electronic 4 way VR image stabilisation,2,7" LCD display, 2x AA batteries


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.790,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX S30 blue, Waterproof and shockproof, 10.1 Megapixels, 3x optical zoom, HD video, ISO 1600, Electronic 4 way VR image stabilisation,2,7" LCD display, 2x AA batteries

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка