Nikon COOLPIX S30 Black

Nikon COOLPIX S30 Black

4.790,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX S30 Black, Waterproof and shockproof, 10.1 Megapixels, 3x optical zoom, HD video, ISO 1600, Electronic 4 way VR image stabilisation,2,7" LCD display, 2x AA


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.790,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX S30 Black, Waterproof and shockproof, 10.1 Megapixels, 3x optical zoom, HD video, ISO 1600, Electronic 4 way VR image stabilisation,2,7" LCD display, 2x AA

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка