Nikon COOLPIX S2600 Silver/4GB/BAG

Nikon COOLPIX S2600 Silver/4GB/BAG

4.990,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX S2600 Black Line Art/4GB/BAG, 14.0 Megapixels, 5x optical zoom, 26mm wide, HD Video 720p 1280x720, EXPEED C2 image processing engine ISO 3200, Electronic VR image stabilisation, 2.7 (6.7...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX S2600 Black Line Art/4GB/BAG, 14.0 Megapixels, 5x optical zoom, 26mm wide, HD Video 720p 1280x720, EXPEED C2 image processing engine ISO 3200, Electronic VR image stabilisation, 2.7 (6.7cm) LCD display, Lithium-ion battery, Nikon Digital Camera Bag, 4GB SD Card Фотоапарати Nikon www.set.mk 4990 11853 Nikon COOLPIX S2600 Black Line Art/4GB/BAG 730 18 nemaNikon COOLPIX S2600 Silver/4GB/BAG, 14.0 Megapixels, 5x optical zoom, 26mm wide, HD Video 720p 1280x720, EXPEED C2 image processing engine ISO 3200, Electronic VR image stabilisation, 2.7 (6.7cm) LCD display, Lithium-ion battery, Nikon Digital Camera Bag, 4GB SD Card

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка