Nikon COOLPIX S2600 Black

Nikon COOLPIX S2600 Black

4.590,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX S2600 Black, 14.0 Megapixels, 5x optical zoom, 26mm wide, VGA video, EXPEED C2 image processing engine ISO 3200, Electronic VR image stabilisation, 2.7" LCD display, Lithium-ion battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX S2600 Black, 14.0 Megapixels, 5x optical zoom, 26mm wide, VGA video, EXPEED C2 image processing engine ISO 3200, Electronic VR image stabilisation, 2.7" LCD display, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка