Nikon COOLPIX S2600 Black/8GB/BAG

Nikon COOLPIX S2600 Black/8GB/BAG

4.999,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX S2600 Black/8GB/BAG, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 8GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/8GB, 14.0 Megapixels, 5x optical zoom, 26mm wide, VGA video, EXPEED C2 image processing ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX S2600 Black/8GB/BAG, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 8GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/8GB, 14.0 Megapixels, 5x optical zoom, 26mm wide, VGA video, EXPEED C2 image processing engine ISO 3200, Electronic VR image stabilisation, 2.7" LCD display, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка