Nikon COOLPIX S2500 Silver

Nikon COOLPIX S2500 Silver

4.490,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX S2500 Silver, 12 Megapixels, 4x optical zoom, VGA video 30fps, ISO 3200, Electronic 4 way VR image stabilisation,2,7" LCD display, Lithium-ion batterybattery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX S2500 Silver, 12 Megapixels, 4x optical zoom, VGA video 30fps, ISO 3200, Electronic 4 way VR image stabilisation,2,7" LCD display, Lithium-ion batterybattery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка