Nikon COOLPIX P300

16.490,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX P300, Black, Effective pixels: 12.2 million,Lens: 4.2x zoom NIKKOR; 4.3-17.9 mm,189 g (6.7 oz.) with battery and SD memory card,Image sensor: 1/2.3-in. type CMOS; total pixels: approx. 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.490,00 ден.

пред 8 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX P300, Black, Effective pixels: 12.2 million,Lens: 4.2x zoom NIKKOR; 4.3-17.9 mm,189 g (6.7 oz.) with battery and SD memory card,Image sensor: 1/2.3-in. type CMOS; total pixels: approx. 12.75 million,Hi-Speed USB,Li-ion Battery EN-EL12

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка