Nikon COOLPIX L810 Bronze

Nikon COOLPIX L810 Bronze

14.490,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX L810 Bronze, 16.1 Megapixels, 26x optical zoom, 3.0" LCD, Internal memory (approx. 43 MB), SDHC, HD video, AA batteries


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX L810 Bronze, 16.1 Megapixels, 26x optical zoom, 3.0" LCD, Internal memory (approx. 43 MB), SDHC, HD video, AA batteries

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка