Nikon COOLPIX L610 Black

Nikon COOLPIX L610 Black

9.990,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX L610 Black, 16.0 Megapixels, 14 x optical zoom, 3-inch LCD, Full HD Video, Optical VR stabilisation, 3D photo, 2x AA batteries


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX L610 Black, 16.0 Megapixels, 14 x optical zoom, 3-inch LCD, Full HD Video, Optical VR stabilisation, 3D photo, 2x AA batteries

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка