Nikon COOLPIX L26 Red

4.490,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX L26 Red, 16.1 Megapixels, 5x optical zoom, 3.0" (7.5cm) LCD display, HD Video 720p 1280x720, 1/2.3-in. type CCD Sensor, Internal Memory 20MB, Smart portrait system, Eye-Fi card support, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX L26 Red, 16.1 Megapixels, 5x optical zoom, 3.0" (7.5cm) LCD display, HD Video 720p 1280x720, 1/2.3-in. type CCD Sensor, Internal Memory 20MB, Smart portrait system, Eye-Fi card support, 18 optimized scene modes, EXPEED C2 image processing engine, Electronic VR Vibration Reduction

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка