Nikon COOLPIX L26 Red/4GB/BAG/Charger/2x AA Rechargable Batteries

Nikon COOLPIX L26 Red/4GB/BAG/Charger/2x AA Rechargable Batteries

4.890,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX L26 Silver/4GB/BAG/Charger/2x AA Rechargable Batteries, 16.1 Megapixels, 5x optical zoom, 3.0 (7.5cm) LCD display, HD Video 720p 1280x720, 1/2.3-in. type CCD Sensor, Internal Memory 20MB...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.890,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX L26 Silver/4GB/BAG/Charger/2x AA Rechargable Batteries, 16.1 Megapixels, 5x optical zoom, 3.0 (7.5cm) LCD display, HD Video 720p 1280x720, 1/2.3-in. type CCD Sensor, Internal Memory 20MB, Smart portrait system, Eye-Fi card support, 18 optimized scene modes, EXPEED C2 image processing engine, Electronic VR Vibration Reduction, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 4GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/4GB, Philips SCB 1290NB/12 Charger plus 2 x AA 2100 mAh NiMH Rechargable Batteries Фотоапарати Nikon www.set.mk 4890 11861 Nikon COOLPIX L26 Silver/4GB/BAG/Charger/2x AA Rechargable Batteries 730 18 nemaNikon COOLPIX L26 Red/4GB/BAG/Charger/2x AA Rechargable Batteries, 16.1 Megapixels, 5x optical zoom, 3.0 (7.5cm) LCD display, HD Video 720p 1280x720, 1/2.3-in. type CCD Sensor, Internal Memory 20MB, Smart portrait system, Eye-Fi card support, 18 optimized scene modes, EXPEED C2 image processing engine, Electronic VR Vibration Reduction, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 4GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/4GB, Philips SCB 1290NB/12 Charger plus 2 x AA 2100 mAh NiMH Rechargable Batteries

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка