Nikon COOLPIX L26 Black/4GB/BAG/Charger/2x AA Rechargable Batteries

Nikon COOLPIX L26 Black/4GB/BAG/Charger/2x AA Rechargable Batteries

4.890,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX L25 Red/4GB/BAG/Charger/2x AA Rechargable Batteries, 10.1 Megapixels, 5x optical zoom, 2.7 (6.7cm) LCD, HD Video 720p 1280x720, 1/2.9-in. type CCD Sensor, Internal Memory 20MB, Smart por...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.890,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX L25 Red/4GB/BAG/Charger/2x AA Rechargable Batteries, 10.1 Megapixels, 5x optical zoom, 2.7 (6.7cm) LCD, HD Video 720p 1280x720, 1/2.9-in. type CCD Sensor, Internal Memory 20MB, Smart portrait system, Eye-Fi card support, 18 optimized scene modes, EXPEED C2 image processing engine, Electronic VR Vibration Reduction, 4.0-20.0 mm (35mm [135] format angle of view: 28-140 mm); f/2.7-6.8; Digital zoom: up to 4x (35mm [135] format angle of view: Approx. 560 mm), USB Interface, Nikon Digital Camera Bag, 4GB SD Card, Charger plus 2 x AA 2100 mAh NiMH Rechargable Batteries Фотоапарати Nikon www.set.mk 3890 11859 Nikon COOLPIX L25 Red/4GB/BAG/Charger/2x AA Rechargable Batteries 730 18 nemaNikon COOLPIX L26 Black/4GB/BAG/Charger/2x AA Rechargable Batteries, 16.1 Megapixels, 5x optical zoom, 3.0 (7.5cm) LCD display, HD Video 720p 1280x720, 1/2.3-in. type CCD Sensor, Internal Memory 20MB, Smart portrait system, Eye-Fi card support, 18 optimized scene modes, EXPEED C2 image processing engine, Electronic VR Vibration Reduction, Nikon Digital Camera Bag, 4GB SD Card, Charger plus 2 x AA 2100 mAh NiMH Rechargable Batteries

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка