Nikon COOLPIX L22 RED metallic + GRATIS Charger with rechargeable batteries + Lowepro bag + 2GB SD card 12.0 Megapixels

Nikon COOLPIX L22 RED metallic + GRATIS Charger with rechargeable batteries + Lowepro bag + 2GB SD card 12.0 Megapixels

5.249,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX L22 RED metallic + GRATIS Charger with rechargeable batteries + Lowepro bag + 2GB SD card 12.0 Megapixels, 3.6x opt. zoom, 3,0" LCD, VGA video, ISO 1600, Digital image stabilisation, Alk...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.249,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX L22 RED metallic + GRATIS Charger with rechargeable batteries + Lowepro bag + 2GB SD card 12.0 Megapixels, 3.6x opt. zoom, 3,0" LCD, VGA video, ISO 1600, Digital image stabilisation, Alkaline battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка