Nikon COOLPIX L22 Black metallic + GRATIS Charger with rechargeable batteries 12.0 Megapixels

Nikon COOLPIX L22 Black metallic + GRATIS Charger with rechargeable batteries 12.0 Megapixels

5.250,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX L22 Black metallic + GRATIS Charger with rechargeable batteries 12.0 Megapixels, 3.6x opt. zoom, 3,0" LCD, VGA video, ISO 1600, Digital image stabilisation, Alkaline battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.250,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX L22 Black metallic + GRATIS Charger with rechargeable batteries 12.0 Megapixels, 3.6x opt. zoom, 3,0" LCD, VGA video, ISO 1600, Digital image stabilisation, Alkaline battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка