Nikon COOLPIX L21 Brown + Gratis Charger + Lowepro Bag + 2GB SD card

Nikon COOLPIX L21 Brown + Gratis Charger + Lowepro Bag + 2GB SD card

4.774,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX L21 Brown + Gratis Charger + Lowepro Bag + 2GB SD card, metallic 8.0 Megapixels, 3.6x opt. zoom, 2,5" LCD, VGA video, ISO 1600, Digital image stabilisation, Alkaline battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.774,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX L21 Brown + Gratis Charger + Lowepro Bag + 2GB SD card, metallic 8.0 Megapixels, 3.6x opt. zoom, 2,5" LCD, VGA video, ISO 1600, Digital image stabilisation, Alkaline battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка