Nikon COOLPIX L120 Red

Nikon COOLPIX L120 Red

12.490,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX L120 Red, 14.1 Megapixels, 21x optical zoom, 3.0" LCD, Internal memory (approx. 43 MB), SDHC, HD video, AA batteries


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX L120 Red, 14.1 Megapixels, 21x optical zoom, 3.0" LCD, Internal memory (approx. 43 MB), SDHC, HD video, AA batteries

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка