NET SWC DLK DEM-310GT

10.240,00 ден.   Спореди

D-LINK, Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver, Distance up to 10km, DEM-310GT


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 10.240,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


D-LINK, Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver, Distance up to 10km, DEM-310GT

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка