NEO TT-1000IX

1.399,00 ден.   Спореди

МОЌНОСТ 700 W
ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН СО ИНОКСОВА НАДВОРЕШНОСТ
АВТОМАТСКО И РАЧНО ИСФРЛАЊЕ НА ЛЕПЧИЊАТА
РЕГУЛАТОР ЗА ВРЕМЕ
ФУНКЦИЈА НА ПОДГРЕВАЊЕ И ОДМРЗНУВАЊЕ
ТЕРМОИЗОЛИРАНИ СТРАНИ<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МОЌНОСТ 700 W
ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН СО ИНОКСОВА НАДВОРЕШНОСТ
АВТОМАТСКО И РАЧНО ИСФРЛАЊЕ НА ЛЕПЧИЊАТА
РЕГУЛАТОР ЗА ВРЕМЕ
ФУНКЦИЈА НА ПОДГРЕВАЊЕ И ОДМРЗНУВАЊЕ
ТЕРМОИЗОЛИРАНИ СТРАНИ
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи