NEO SB-510 SIT UP BENCH

3.499,00 ден.   Спореди

ЛЕЖАЛКА ЗА ТРЕНИРАЊЕ
РАЗМЕР НА ДАСКАТА 970X300X30MM
ЗАСИЛЕНА КОНСТРУКЦИЈА
РЕГУЛИРАЊЕ НА НАСЛОНОТ
Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЛЕЖАЛКА ЗА ТРЕНИРАЊЕ
РАЗМЕР НА ДАСКАТА 970X300X30MM
ЗАСИЛЕНА КОНСТРУКЦИЈА
РЕГУЛИРАЊЕ НА НАСЛОНОТ
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Најпопуларни производи