NEO NS-700 BT SPEAKERS WHITE

1.299,00 ден.   Спореди

БЕЖИЧЕН ЗВУЧНИК BLUETOOTH КОНЕКЦИЈА ПРИЕМ ДО 10 М. МОЌНОСТ - 2X3 W. / 4 OHM. ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20HZ-20KHZ ПОЛНЕЊЕ ПРЕКУ USB БАТЕРИЈА 500MAH KAПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЈА-6 ДО 8 ЧАСА-РАБОТА (100Ч. STAND BY) ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БЕЖИЧЕН ЗВУЧНИК BLUETOOTH КОНЕКЦИЈА ПРИЕМ ДО 10 М. МОЌНОСТ - 2X3 W. / 4 OHM. ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20HZ-20KHZ ПОЛНЕЊЕ ПРЕКУ USB БАТЕРИЈА 500MAH KAПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЈА-6 ДО 8 ЧАСА-РАБОТА (100Ч. STAND BY) AУДИО КОНЕКТОР

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка