NEO NS-700 BT SPEAKERS BLACK

NEO NS-700 BT SPEAKERS BLACK

1.299,00 ден.   Спореди

БЕЖИЧНИ ЗВУЧНИЦИ ЗА КОМПЈУТЕР BLUETOOTH - 2.1 EDR CLASS 2 ПРИЕМ ДО 10 М. ПЛАВО LED СВЕТЛО МОЌНОСТ 2 Х 3 W. ФРЕКВЕНТЕН ОПСЕГ : 20HZ - 20KHZ БАТЕРИЈА 500 МАН - (ПОЛНЕЊЕ ПРЕКУ USB) 1 X АУДИО КОНЕКТОР


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БЕЖИЧНИ ЗВУЧНИЦИ ЗА КОМПЈУТЕР BLUETOOTH - 2.1 EDR CLASS 2 ПРИЕМ ДО 10 М. ПЛАВО LED СВЕТЛО МОЌНОСТ 2 Х 3 W. ФРЕКВЕНТЕН ОПСЕГ : 20HZ - 20KHZ БАТЕРИЈА 500 МАН - (ПОЛНЕЊЕ ПРЕКУ USB) 1 X АУДИО КОНЕКТОР

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка