NEO NS-001 SPEAKERS 2.0

499,00 ден.   Спореди

МИНИ ЗВУЧНИЦИ ЗА КОМПЈУТЕР МОЌНОСТ : 2 X 2,5W ФРЕКВЕНТЕН ОПСЕГ : 90HZ - 20KHZ USB ПРИКЛУЧОК


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИНИ ЗВУЧНИЦИ ЗА КОМПЈУТЕР МОЌНОСТ : 2 X 2,5W ФРЕКВЕНТЕН ОПСЕГ : 90HZ - 20KHZ USB ПРИКЛУЧОК

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка