NEO M-3641

5.699,00 ден.   Спореди

МИНИ ШПОРЕТ 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 36Л 5 ФУНКЦИИ НА РЕРНАТА DEFROST ТЕМПЕРАТУРА ДО 300C Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 5.699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИНИ ШПОРЕТ 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 36Л 5 ФУНКЦИИ НА РЕРНАТА DEFROST ТЕМПЕРАТУРА ДО 300C Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи